Ledelse og ansatte 2019/2020

Fungerende rektor

Cecilie Raddum
E-post: Cecilie.Raddum@ude.oslo.kommune.no

Assisterende rektor (5.-7. trinn)

Eva Eek Olsen
E-post: Eva.Eek-Olsen@ude.oslo.kommune.no

Undervisningsinspektør (1.-4. trinn)

Janne Thon Rehn
E-post: Janne.Rehn@ude.oslo.kommune.no  

Undervisningsinspektør (byomfattende  spesialklasser)
Are Sandsdalen
E-post: Are.sandsdalen@ude.oslo.kommune.no

Undervisningsinspektør Jannicke Veum-Søhoel (AKS)

Jannicke Veum-Søhoel
E-post: Jannicke.Veum.Sohoel@ude.oslo.kommune.no

Sosiallærer

Christin Sagvolden
E-post: Christin.Sagvolden@ude.oslo.kommune.no

Kontorsjef

Meera Lakshmanan
E-post: Meera.Lakshmanan@ude.oslo.kommune.no

Kontorkonsulent

Ryan Osman
E-post: Ryan.Adam.Osman@ude.oslo.kommune.no

IKT-Ansvarlig (50%)

Najib Egal

Kontorassistent

Ruth Frimo

Vaktmester

Tarik Calimli
E-post: tarik2001@osloskolen.no

Renhold

Renholdsleder: Abdel Malik Laachiri

Renholder: Fei-Peng Chen

Renholder: Abdel Hamid Bensallam

Pedagogisk personale

 

Faglærere

Anka Jacobsen

Sukuna Sivapalan

Vilde Eline Thommasen

Hanne Stine Sønstebø

Ellen Svidal

Knut Aafløy

 

1. trinn

Kontaktlærere:

Aydin Haeger

Lydia Berhe

Christian Enger Nakken

Hanne Sønstabø

 

Assistenter:

Karolina Dagmara Kolacz

Dolores Pintado Moriche

Said Sheekh Abdi Mohamed

 

2. trinn

Kontaktlærere:

Bjørn Jonssønn Berge

Meis Rahman Valencia

Kristianne Weibye

 

Assistenter:

Arizona Dobra

 

3. trinn

Kontaktlærere:

Tonje Viborg Vikstvedt

Nina Sørlie

Alexandra Starberg

 

Assistenter:

Tina Nyblom

Faduma Mukhtar Ibrahim

Martine Haraldsen

 

4. trinn

Kontaktlærere:

Caroline Sibel Sert

Line Therese Rype

Idunn Slettemark Silseth

Kaja Mitlid-Mork

 

Assistenter:

Sunniva Holt Rowan

Leunora Gacaferi Lokaj

 

5. trinn

Kontaktlærere:      

Ingvill Bergqvist

Sondre Finstad Berg

Adnan Hajic

 

Assistenter:

Abdullah Ilias Eyow

Richard Kleven

 

6. trinn

Kontaktlærere:

Njomza Selimi

Salma Ahmed

Andreas Bogstad

Marius Fjeldahl Johnsen

 

Assistenter:

Thomas Høibråten

 

7. trinn

Kontaktlærere:

Eline Andreassen Rød

Mari Brattebø Fenne

Jannicke Strand

Christoffer Jensen

 

Assistenter:

Anka Jacobsen

Janne Aas

 

Spesialpedagoger

Ellen Svidal

Mette Birgit Austdal

Janne Anette Johansen

 

Velkomstklassen

Kontaktlærere:

Shahida M. Zaidi

Milina Hasic

Renate Bratuz

 

A-klassen

Kontaktlærere:

Viktoria Skjøldt

Natallia Presniakova

 

Assistenter:

Vesna Jezdimirovic

 

B-klassen

Kontaktlærere:

Tina Bognar

Monica Olsen

Synnøve Refstad

 

Assistenter:

Anne Myrvang

Alexander Kristiansen

Ogai Ghairat

 

Villaklassen

Kontaktlærere:

Ida Stavestrand

Mona Sparre Kittilsen

Dilara Fatmagul Bagci

Silvia Halvorsen

 

Assistenter:

Dilakshana Rapenthiran

Kristin Jakobsen

Tommy Klemp

Noreen