Ledelse og ansatte

Rektor

Cecilie Raddum
E-post: Cecilie.Raddum@osloskolen.no

Assisterende rektor (1.–3. trinn)

Petter Furvann
E-post: Petter.Furvann@osloskolen.no

Undervisningsinspektør (byomfattende  spesialklasser)
Are Sandsdalen
E-post: Are.sandsdalen@osloskolen.no


AKS Leder
Janne Aas
janne.aas@osloskolen.no

 

Ny undervisningsinspektør starter 15.01.22

 

Sosiallærer

Christin S. Sagvolden
E-post: Christin.Sagvolden@osloskolen.no

Kontorsjef

Meera Lakshmanan
E-post: Meera.Lakshmanan@osloskolen.no

Kontorkonsulent

Ryan Osman
E-post: Ryan.Adam@osloskolen.no

Kian
Miljøarbeider
Kian Ansari
E-post: kiana014@osloskolen.no

IT-Ansvarlig (50%)

Najib Egal

Kontorassistent

Ruth Frimo

Vaktmester

Tarik Calimli
E-post: tarik2001@osloskolen.no

Renhold

Renholdsleder: Abdel Hamid Bensallam

Renholder: Fei-Peng Chen

Renholder:  Abdel Malik Laachiri

Renholder: Arlinda Dresha

Pedagogisk personale

 

Faglærere/ressurslærere

Ann Cathrin Winger Jacobsen

 

1. trinn

Kontaktlærere:

Tina Bråten Bognar

Alexandra Tomsdotter Starberg

Kristianne Juul Weibye

 

Faglærer

Arizona Dobra


Barneveileder:
Kristin Jakobsen

Lola

2. trinn

Kontaktlærere:

Nina Sørlie

Ann Therese Lier

Barneveileder:
Thomas Høibråten
Leunora Gaceferi Lokaj
Tina Nyblom
Samira En Naoui

3. trinn

Kontaktlærere:
Mia Andersen
Mari Brattebø Fenne
Najma Osman Omar

Faglærer:
Kaja Mitlid-Mork

Ressurslærer:
Janne Anette

Barneveileder:
Karolina Dagmara Kolacz
Thomas Høibråten
Amaal Mohamed Tahor

4. trinn

Kontaktlærere:

Katja Lillelien
Marius Fjeldahl Johnsen
Christian Enger Nakken

 

Barneveileder:
Faiza Mfitih

 

5. trinn

Kontaktlærere:
Tonje Vibokt Vikstvedt
Knut Aafløy
Ole Kristian Torgersrud
Adnan Hajic
Claudio Felipe Saavedra
Maren Ruth Smehus Kringstad

Barneveileder:
Faduma Mukhtar Ibrahim

 

6. trinn

Kontaktlærere:

Line Therese Rype
Njomza Selimi
Andreas Bogstad
Eline Andreassen Rød
Maren Ruth Smehus Kringstad

Barneveileder:
Yousra Naoum

 

7. trinn

Kontaktlærere:
Sondre Finstad Berg
Ingvill Bergqvist
Afnan Qatar Ahmed
Eline Andreassen Rød
Maren Ruth Smehus Kringstad


Spesialpedagoger

David Christoph Weigend
Synnøve Refstad
Mette Birgit Austdal
Dilara Fatmagul Bagci

 

Velkomstklassen

Kontaktlærere:
Shahida Mansoor Zaidi
Milina Hasic
Mira Blaser Søtvik

A-klassen

Kontaktlærere:

Sebastian Sundin Zetterdahl
Natallia Presniakova

Barneveileder:

Vesna Jezdimirovic

 

B-klassen

Kontaktlærere:
Tonje Amundsen
Ida Ariadne Stavestrand
Andre Bye

 

Barneveileder:
Ogai Momand Ghairat
Alexander Kristiansen
Markus Steen-Sydow

KT veileder
Caroline Løwe Ødegaard

Ressurs bibliotek
Ellen Margrete Svidal